Вас вітає мережа магазинів С&Н

Розширена гарантія 5 років

Кондиціонери

Про кондиціонери Cooper&Hunter

Cooper&Hunter - відома в усьому світі компанія з виробництва кліматичної техніки. Нічого дивного, адже займається бренд виробництвом обладнання напівпромислового, промислового і побутового типу. Це гарантує клієнтам повне покриття їх потреб і попиту.

Компанія Купер Хантер відома, перш за все, своїми кондиціонерами. Досягнення у виробництві дали можливість отримати важливі сертифікати якості, а також екологічності. Йдеться про ISO9001, ISO14000 та інші.

Кондиціонер Cooper & Hunter: асортимент

Різноманітність кондиціонерів бренду дивує своїм модельним рядом. Присутні й бюджетні лінійки, і кондиціонери середнього класу, і преміум техніка.

Найпоширенішими типами кондиціонерів бренду вважаються:

 • настінні;
 • віконні;
 • стельові, канальні та касетні;
 • мульти спліт-системи;
 • кондиціонери мультизональної типу.

Заведено, що настінні кондиціонери відмінно підходять або для будинку, або для офісу. Це аргументується недорогою вартістю і простим монтажем. Зверніть увагу, що для інсталяції кліматичної техніки важливо звертатися до професіоналів своєї справи!

Будь-який настінний кондиціонер складається із зовнішнього блоку (для вулиці) і внутрішнього (для приміщення).

Кондиціонер Cooper & Hunter, навіть бюджетного класу, містить в собі інновації з функціональністю. Таким чином моделі мають наступні переваги:

 1. очищення і вентиляція повітря;
 2. наявність фільтрів з холодною плазмою;
 3. охолодження і підігрів повітряних мас. При цьому кондиціонер запам'ятовує оптимальні параметри або обчислює їх самостійно, щоб підтримувати комфортний мікроклімат в приміщенні;
 4. дистанційне керування. Більшість моделей управляється пультом дистанційного керування;
 5. синхронізація з системами розумного будинку або ж просте підключення до них;
 6. таймер, управління голосом і інші розумні функції. 

Як вибрати техніку купер хантер правильно

Широкий модельний ряд ускладнює може ускладнити вибір новачкам, адже кондиціонери потрібно вибирати виходячи з квадратури приміщення, потужності самого кондиціонера і додаткові можливості техніки. Що ж важливо, а що можна упустити?

Фахівці нашого інтернет-магазину допоможуть вам з вибором бажаного кондиціонера. Крім повної консультації ви можете замовити професійний монтаж з усіма гарантіями за європейськими технологіями.

Щоб ознайомитися з асортиментом, скористайтеся фільтром на сайті. Просто вкажіть потрібні параметри в ньому, щоб підібрати саме ту техніку, яка вам потрібна.

З нами вигідно і безпечно:

 • Гарантуємо оригінальність техніки Cooper&Hunter. Таким чином ви отримуєте гарантію не тільки від виробника, а й особисто від нас.
 • Розширена консультація з усіх питань, щодо кліматичної техніки.
 • Безкоштовна доставка в Сумах і по всій Україні.
 • Професійний монтаж. Працюємо виключно з професійними сертифікованими інсталяторами.
 • Всі ціни на сайті актуальні.
 • Зручний спосіб оплати та кредит.

Купуйте кліматичну техніку в надійному місці! Ми завжди готові вам допомогти!