Вас вітає мережа магазинів С&Н

Розширена гарантія 5 років

Конвектори

Про конвектор Cooper&Hunter

Якщо ви шукаєте доступне і компактне обладнання для обігріву приміщень - конвектори Cooper & Hunter ідеально підійдуть для цього. З їх допомогою ви легко, економно і швидко досягнете теплоти в кімнаті.

Конвектори повинні бути якісними та надійними. Якщо економити, то ризикуєте безпекою в плані здоров'я і навіть життям. Конвектори Купер Хантер отримали всі необхідні сертифікати якості, екологічності та безпеки. До того ж існують і додаткові переваги:

  • Якісна техніка від бренду, відомого у всьому світі.
  • Мінімальні параметри енергоспоживання.
  • Техніка стійка до перепадів в мережі.
  • Високий рівень надійності та ефективності.
  • Тривала гарантія. У нашому випадку ви отримуєте гарантію не тільки від виробника, а й від нашого спеціалізованого інтернет-магазину.

Практика показує, що користувачі C&H завжди залишаються з брендом, адже задоволені буквально всіма перевагами.

Принцип роботи конвектора

Ще зі шкільної лави всім відомо, що тепле повітря знаходиться вгорі, а холодне - знизу. Конвектор влаштований таким чином, щоб захоплювати холодне повітря через отвори в корпусі. Після цього він стикається з нагрівальним елементом, від чого стає теплим і підіймається.

Така циркуляція вважається ефективною, адже остигле повітря опускається і процес повторюється знову. Зверніть увагу, що навіть габаритні приміщення нагріваються за пару хвилин - настільки потужні та ефективні конвектори купер хантер.

Конвектори розрізняють за такими особливостями:

  1. Монтаж: підлогові, вбудовані і настінні.
  2. Підігрів: газові, електричні, водяні. Існують ще інфрачервоні конвектори, але це окремі моделі.
  3. 3. Циркуляція: примусова, що забезпечується вбудованим вентилятором і природна.

Основні відмінності конвекторів

Найзручніший і практичний конвектор для невеликих приміщень - підлоговий. Нічого дивного, адже компактність і мобільність гарантує більше місця і простоту у використанні.

Вбудовувані конвектори, у більшості випадків, розташовуються саме під вікнами, щоб запобігти попаданню холодного повітря або протягу.

Щоб обігріти велике приміщення слід використовувати плінтусні конвектори. Проектувати їх розташування слід ще на етапі будівництва. Можливо, це і буде основною складністю установки.

Радянські радіатори слід замінювати на водяні конвектори. Нічого дивного, адже вони більш акуратні та виглядають сучасно. Також зазначається їх ефективність і автономність. Принцип роботи залишається незмінним.

Хай там як, електричні конвектори - найпрактичніші та зручні для квартир або офісів. Кожен покупець підбере собі потрібну модель, в залежності від розміру чи потужності.

Конвектор Cooper & Hunter: купити вигідно

У нашому спеціалізованому інтернет-магазині продається виключно оригінальна техніка бренду. Це означає, що ви можете бути впевнені у безпеці та зручності придбання. Співпраця з нами - це відсутність ризиків і ніяких підробок! На всі свої роботи ми даємо тривалу гарантію!

Потрібна консультація? Звертайтеся до нас за представленими контактам. Ми раді будемо допомогти!

Забезпечуємо безкоштовну доставку в Сумах, а також по всій Україні.