Вас вітає мережа магазинів С&Н

Розширена гарантія 5 років

Кулери

Про кулери Cooper&Hunter

Кулери купер хантер - це просто і зручно, адже техніка універсальна, а значить підійде для будинку або офісу. Потрібно сказати, що асортимент кольорів Cooper&Hunter досить широкий, щоб задовольнити потреби кожного клієнта.

Види і типи кулерів

Основна класифікація ділить всі кулери на підлогу і настільні. «Нутрощі» в обох моделей однакові, проте спостерігаються істотні відмінності в потужності та розмірах.

Наприклад, підлогові кулери поставляються без підставки, проте в них є шафи для посуду, холодильник або ж озонатор, які знежирюють воду. В їх переваги входить і місткість, що забезпечує необхідну кількість води для великої кількості користувачів. Підлогові кулери розташовуються в офісах та приймальнях.

Настільні кулери потрібні виключно для побутових потреб. Нічого дивного, бо вони менш габаритні, та й шуму взагалі не виробляють. Менші розміри забезпечують і меншу продуктивність. На сім'ю цього вистачить.

Всі кулери відрізняються і функціональністю:

  • Нагрівання/охолодження. Подібні кулери є повнофункціональними. При необхідності непотрібну функцію можна повністю відключити. Хочете використовувати тільки нагрів? Просто відключаєте охолодження!
  • Нагрівання до кімнатної температури. Приклад бюджетного кулера. Подібні встановлюються в місцях скупчення людей. Сім'ї купують їх для того, щоб діти не пили холодну воду.
  • Охолодження або нагрівання.

Практично у всіх сучасних кулерах нагрів відбувається за рахунок використання трубчастого електронагрівача - ТЕН. Він може бути, як зовнішнім, так і внутрішнім. Його особливість у швидкому нагріванні до 99 градусів за Цельсієм без втрати смаку води.

Охолодження здійснюється наступними способами:

  1. Термоелектричний - найпростіший і найдоступніший метод. Через це продуктивність зовсім невелика. Кулери з таким способом охолодження підходять виключно для домашнього використання.
  2. Компресорний - надійний і продуктивний метод. Охолодження відбувається швидко, а кількості води вистачить на велику компанію. 

Кулери Cooper&Hunter: купити вигідно

Наш спеціалізований інтернет-магазин займається виключно оригінальною технікою C&H. Це означає, що покупці отримують повну гарантію, включаючи підтримку від нас, монтаж та налагодження.

З нами ви в цілковитій безпеці:

  • Розширена гарантія. Шляхом співпраці з відомою в Україні компанією, вам більше не доведеться шукати сервісні центри по всій країні. Проводиться обслуговування і ремонт кліматичної техніки в Сумах. Працюють тільки сертифіковані професіонали своєї справи
  • Безкоштовна доставка не тільки в Сумах, а й по всій Україні.
  • Комфортні способи оплати. Кредити та розстрочки в тому числі.

Зв'яжіться з нами по представленим контактам, щоб отримати повну консультацію. Ми допоможемо підібрати вам кулер Cooper&Hunter за вигідною ціною.