Вас вітає мережа магазинів С&Н

Розширена гарантія 5 років

Мийки повітря

Про мийки повітря Cooper&Hunter

Забезпечити правильний мікроклімат в будинку допоможе кліматична техніка Cooper&Hunter. Компанія відома не тільки своїми кондиціонерами, але і мийками повітря. Варто сказати, що така техніка знаходиться буквально в кожному будинку у жителів Європи. Ще б пак, адже мийки повітря купер хантер зволожують і очищають повітря від мікробів і навіть інфекцій. Більш того вони позитивно впливають на шкіру, запобігаючи процеси старіння.

Практика показує, що мийки повітря підходять буквально для всіх користувачів. Ніяких протипоказань немає. Особливо часто їх купують в кімнати для маленьких дітей, а також дорослих, які страждають на алергію.

У всіх випадках відзначаються виключно позитивні відгуки та поліпшення самопочуття.

Мийка повітря: переваги

Відразу ж варто сказати, що мийка повітря і зволожувач - різні речі. Відмінності спостерігаються саме в принципі роботи.

Практично всі мийки повітря C&H використовують холодне випаровування. Також даний прилад призначається більше для очищення. Зволоженню приділяється набагато менше уваги.

Подібна кліматична техніка відрізняється і додатковим функціоналом, наприклад, іонізацією або ж ароматизацією.

Статистика говорить про те, що мийки повітря більш ефективні, ніж зволожувачі, адже можуть похвалитися цілим набором функцій «в одному флаконі».

Принцип роботи мийок повітря наступний:

  1. повітря для очищення подається відразу у зволожувач;
  2. цій же камері він активно насичується молекулами води. Також відбувається очищення від пилу і сміття.
  3. повністю очищене повітря виходить з мийки.

Професіонали відзначають, що таку техніку слід розміщувати саме в закритих приміщеннях, наприклад, кімнатах або квартирах.

Купуємо, вибираємо і розміщуємо правильно

Найкраще розміщувати мийки повітря в віталень або спальнях. Річ у тім, що в цих кімнатах ми проводимо більшу кількість часу. Мийка повітря не буде зайвою і на кухні.

Щоб прилад працював правильно та ефективно, а ви помічали результат, слід вибирати потужність, виходячи з розмірів кімнати. Чим вона більше, тим потужніше техніка вам буде потрібно.

Наприклад, для приміщення в 40 кв. м. буде достатньо 20-35 Вт.

Які додаткові можливості у мийок повітря? Метод управління:

  • Механіка. Так, така техніка дорожча, проте вона набагато надійніше і практичніше. Найчастіше у них тільки один режим роботи. Може спостерігатися деякий шум при роботі.
  • Електроніка. Ціни набагато нижче, а можливості вище. Даний варіант більш просунутий і поширений.

Залишилися питання з приводу вибору мийки повітря? Зверніться до фахівців нашого спеціалізованого інтернет-магазину. Ми із задоволенням роз'яснимо багато нюансів, щоб ви були впевнені в покупках.

Безкоштовна доставка в Сумах і по всій Україні. Гарантуємо якість, довговічність і безпеку всіх ваших покупок!