Вас вітає мережа магазинів С&Н

Розширена гарантія 5 років

Наші послуги

Кліматична техніка покликана служити роками! Щоб точно вибрати хороший кондиціонер, ПВУ, конвектор та іншу техніку, слід вибирати надійних виробників і обов'язково. Cooper&Hunter - саме такий. Тепер кліматичну техніку цього бренду можна купити в Сумах в нашому спеціалізованому інтернет-магазині!

Наші колеги запропонують професійний монтаж, пуско-налагоджувальні роботи та інші послуги. Так ви будете впевнені в правильному монтажі та налаштуванні обладнання, а також отримаєте розширену гарантію - 5 років. Більше не доведеться шукати «майстрів» з вулиці.

Відразу ж потрібно сказати, що установка кондиціонера обов'язково повинна бути професійною. Йдеться про кваліфікацію, високоякісних витратних матеріалах, актуальні знання по змінам і інноваціям в техніці, яка вдосконалюється з кожним роком. Фахівці повинні проходити щорічні курси підвищення кваліфікації, інакше будуть все робити "по-накатаній" і встановлена ними нова техніка не буде працювати за декларованими характеристиками та закладеними можливостями.

Навіть, якщо ви придбали досить дорогий кондиціонер, він себе не розкриє, якщо встановлений неправильно. Більш того, це позначиться і на терміні його роботи!

Послуги нашого інтернет-магазину

Перш за все це монтаж спліт-систем, а саме:

 1. Установка зовнішнього блоку. Тут важливо грамотно вибрати місце інсталяції, розмістити блок під вікном з використанням кронштейнів для максимальної підтримки. Знати коли і як робити маслозйомні петлі.
 2. Монтаж внутрішнього блоку.
 3. Всі кабелі, а також фреономагістралі повинні вкладатися правильно, з дотриманням технології. Укладаються вони в пластиковий корпус, з'єднуються силові дроти, проводиться вакуумація системи. Проводяться необхідні роботи з дренажем, згідно вимогам та можливостям на кожному об'єкті.
 4. Після цього проводиться тестування в різних режимах належної роботи всієї системи кондиціонування.

Дуже важливо, щоб на всіх етапах роботи застосовувалися тільки якісні витратні матеріали:

• Газові та рідинні мідні праці відомих виробників: FOMA, MAJDANPEK, HALCOR. Фахівці завжди звертають увагу на правильний підбір труб для фреону в системі. Оцінюється діаметр, товщина стінки труби і загальна довжина магістралі.

Некомпетентні майстри, щоб заощадити, використовують труби з тонкими стінками. Це негативно позначається на характеристиках та нормальній роботі системи кондиціонування.

Річ у тім, що тонкі стінки однозначно деформуються в процесі укладання та вакуумаціі. Це обумовлено тендітною конструкцією труби. В результаті з'являються тріщини, звуження проходу, що призводить до перепадів тиску в системі та витічки фреону, який служить мастилом для компресора кондиціонера і т.д.

Окремо варто сказати і про довжину магістралі. Вона повинна бути точно підібрана, але не занадто довгою або занадто короткою. До кожної моделі вказано допустима довжина траси та перепад висот між блоками.

 • Утеплювачі та термоізоляція не дасть утворитися конденсату, який може осідати на стіні.
 • Щоб виводити конденсат з теплообмінника внутрішнього блоку потрібна дренажна труба.
 • Дюбеля, болти, кронштейни, короби обов'язкові.

Про нестандартний монтаж

Нехай ця процедура і нечаста, бо передбачає спеціальні технічні рішення, однак необхідна в деяких випадках. Наприклад, у замовника є чітке бачення, з приводу установки всієї спліт-системи. Звідси випливають складності: збільшення загальної довжини траси, розміщення зовнішнього блоку не під вікном, а збоку, стіна товща ніж 1м, потрібне штроблення стін для вкладання магістралі та інші.

Техобслуговування кліматичної техніки

Регулярний догляд і обслуговування гарантує довговічність кондиціонерів та іншого устаткування. Проводити його потрібно мінімум раз на рік.

Навіщо це потрібно? розбираємося:

 1. Зовнішній блок забивається і пилом, і сажею, навіть комахи в нього потрапляє, а якщо поряд ростуть тополі, то соти теплообміннику забиваються пухом і кондиціонер буду перегріватись, а в деяких випадках спалахне вогнем..
 2. Чистка спліт-системи від грибка, мікробів, жиру, запахів.
 3. Обробити хімією для запобігання утворенню грибка всередині всієї системи.

Фахівці спеціалізованого інтернет-магазину про все подбають:

 • Повне очищення внутрішнього і зовнішнього блоків. Йдеться про чищення фільтрів, обробці засобами проти мікробів та грибка. Проводиться комплексна оцінка провідності дренажної системи, електропроводки. Обов'язкова діагностика працездатності системи кондиціонування.
 • Обов'язково чистяться всі механізми вентиляції, а також теплообмінника.
 • Перевірка повної працездатності: тиск, сила всмоктування, температура випарів.
 • Якщо необхідно, проводиться дозаправка фреону.
 • Тестується напруга в мережі та функціонування міжблочного з'єднання.
 • Протираються плати від бруду в усіх блоках системи.

Ідеальне обслуговування побутових кондиціонерів має проводитися кілька разів на рік. За деякими моментами може стежити сам користувач. Наприклад, він може самостійно вимити фільтри грубої очистки у внутрішньому блоці.

Офісні кондиціонери слід обслуговувати частіше: раз в три місяці.

Клуби, магазини, технічні приміщення з кондиціонером - обов'язково щомісяця.

Додаткові переваги

Менеджери нашого спеціалізованого інтернет-магазину завжди нагадають про необхідність обслуговування. Вам досить вибрати зручний час, щоб фахівці про все подбали особисто.

Займаємося монтажем вентиляцій будь-якої складності, гарантійним і післягарантійним ремонтом.

Надаємо послуги з приводу демонтажу спліт-систем.

Безкоштовна доставка в Сумах і всій Україні!