Вас вітає мережа магазинів С&Н

Розширена гарантія 5 років

Осушувачі повітря

Про осушувачі повітря Cooper&Hunter

Осушувачі повітря Cooper&Hunter використовуються для максимального зменшення вологості повітря в приміщенні. Модельний ряд бренду налічує досить широке розмаїття, а значить кожен клієнт підбере відповідну опцію і для будинку, і для складу, і навіть для басейну.

Основними типами осушувачів є:

  • конденсаційні;
  • адсорбційні;
  • асиміляційні.

Кожен з цих типів ми розглянемо більш докладно. 

Осушувачі повітря конденсаційного типу

Досить звернути увагу на назву, щоб зрозуміти принцип роботи. Для зволоження використовується теплообмінник, з яким і взаємодіє повітря з приміщення.

Нагрівання теплообмінника передбачає його охолодження. Для цього використовуються холодильні компресори або ж елементи Пелетье.

Ви повинні знати, що виходить повітря з конденсаційних осушувачів завжди теплий.

Зверніть увагу, що подібні осушувачі не можуть нормально працювати в умовах низьких температур. Ще один мінус - вони досить гучні.

Осушувачі адсорбционного типу

Принцип роботи полягає в проходженні повітря через спеціальний барабан, де і розміщується адсорбент. Він може бути представлений різноманітними гігроскопічними речовинами, в тому числі силікагелем.

Обладнання асиміляційного типу

Нехай звучить досить складно, однак на практиці - це самі звичні вентиляційні системи. Принцип ще простіший: вологе повітря в приміщенні замінюється на вологе з вулиці. Як ви розумієте, на вулиці повітря далеко не завжди сухе. В цьому випадку відбувається саме звичайне провітрювання.

Асиміляційні осушувачі найчастіше використовуються в басейнах та інших приміщеннях з високою вологістю.

Осушувачі повітря: особливості конструкції

В першу чергу відрізняються вони розмірами. Крім того, слід враховувати та місце кріплення, і функціонал.

  • Мобільні осушувачі можуть бути побутовими та промисловими. Найчастіше у них приємний дизайн, універсальний для інтер'єрів. У мобільних осушувачах купер хантер весь конденсат накопичується в спеціальному баку. Його слід регулярно спустошувати. Що ж стосується продуктивності, то вона може становити до 30 літрів щодня. Для побутових потреб цього більш, ніж достатньо.
  • Настінне обладнання. Така техніка може збирати всі 300 літрів в день. Як ви розумієте, використовуються в басейнах.
  • Колонні осушувачі. За своїм принципом вони схожі на настінні, проте вся різниця в зовнішньому вигляді. У домашніх умовах використовуються дуже рідко, бо сильно шумлять.

Фахівці нашого спеціалізованого інтернет-магазину подбають про комфортний клімат у вашому домі. Консультанти допоможуть підібрати кращі осушувачі повітря купер хантер саме під ваші потреби.

Займаємося монтажем, обслуговуванням, а також ремонтом будь-якої кліматичної техніки.