Вас вітає мережа магазинів С&Н

Розширена гарантія 5 років

Про нас

Cooperandhunter.sumy.ua - спеціалізований інтернет-магазин в Сумах, що входить до мережі магазинів Cooper&Hunter і забезпечує безпечний продаж кліматичного обладнання. Професійно займаємося монтажем та обслуговуванням.

Компанія C&H виготовляє кліматичне обладнання. В наявності широкий асортимент побутових і промислових моделей. Зверніть увагу, що сам бренд забезпечує клієнтів тривалою гарантією якості та довговічності, а за допомогою нашого магазину ви отримаєте розширену гарантію 5 років на побутові кондиціонери.

В інтернеті ви знайдете масу інших магазинів, які продають техніку купер хантер. Тільки річ у тім, що серед них велика кількість недобросовісних посередників, а також «фахівців», які своєю роботою ставлять під загрозу репутацію бренду. Вони сміливо продають дешеву браковану техніку або ж надають послуги з «монтажу», який згодом виявляється неякісним і призводить до поломки техніки.

Ми гарантуємо вам безпеку і впевненість буквально у всіх нюансах. Спеціально для цього ми почали співпрацювати з відомою в Україні компанією - Альянс Клімат. Фахівці працюють з технікою Cooper&Hunter, а також обслуговують її для нашого магазину. Вам не доведеться їздити і шукати сервісний центр. Ми зацікавлені у вашому комфорті, тому спеціалісти особисто приїдуть до вас для вирішення будь-яких питань. Залишиться лише вибрати зручний час.

Розповідаємо про асортимент

Все необхідне в одному місці! -  спеціалізований інтернет-магазин у Сумах cooperAndHunter.sumy.uaУ нас ви можете замовити всю необхідну кліматичну техніку для будинку, офісу або ж виробництва.

Що ж ми пропонуємо:

  1. Всі види моделей кондиціонерів Cooper&Hunter. У нас ви знайдете все: від побутових спліт-систем до промислового обладнання.
  2. Настільні і підлогові кулери для дому та офісу.
  3. Конвектори для теплоти у вашому домі.
  4. Очищувачі повітря, що позбавляють приміщення від неприємних запахів і шкідливих мікробів.
  5. Соляні лампи, які дадуть можливість дихати вільніше.
  6. Мийки повітря для очищення, а також іонізації.

Звичайно, це далеко не все. Пропонуємо вам особисто оцінити асортимент нашого спеціалізованого інтернет-магазину.

Про обслуговування

Кожен клієнт може бути впевнений, що саме у нас він купить оригінальну техніку Cooper&Hunter, а також отримає розширену гарантію, при умові, монтаж, налаштування та запуск техніки будуть робити наші сертифіковані фахівці.

Зверніть увагу, що в Сумах немає офіційних сервісних центрів або ж магазинів C&H. Саме тому ми відкриваємо свій магазин в Сумах, щоб клієнтам було максимально зручно робити покупки, обслуговувати кліматичну техніку або встановлювати її.

Розширена гарантія на весь асортимент, а також безкоштовна доставка в Сумах і по всій Україні.